Bezplatná

REZERVACE

LEKCE

+420 773 555 456


S
k
r
ý
t
+420 773 555 456

Reference a vzkazy našich klientů

Vložte nový komentář


Jméno: Lenka Zemanova | Datum: 10.02.2019
Komentář: Skvělý instruktoři, umí to s malými dětmi a jsou to nadšenci do sportu. Již několikátou sezónu se vracíme k nim na svah s našimi dětmi. Díky moc a fandíme Vám v tom, co děláte. Děláte to poctivě a dobře.

Jméno: Lenka Zemanova | Datum: 10.02.2019
Komentář: Skvělý instruktoři, umí to s malými dětmi a jsou to nadšenci do sportu. Již několikátou sezónu se vracíme k nim na svah s našimi dětmi. Díky moc a fandíme Vám v tom, co děláte. Děláte to poctivě a dobře.

Jméno: Marcela Němcová | Datum: 02.02.2019
Komentář: Veliká spokojenost.Měli jsme instruktorku Jitku a vracíme se opět k ní.Danny neuměl vůbec lyžovat a během 2 hodin krasně jezdil i na větší sjezdovce.Další týden jsme přijeli opět a veliký pokrok v lyžování i s hůlkama.Po 4 hodinách výuky již jsem s ním mohla jezdit sama.Nyní pojedeme na 3 lekci,aby se ještě zdokonalil.Děkuji moc Jitko za krásný přístup a co jste ho naučila.Všem vás doporučuji.

Jméno: Kateřina Netalová | Datum: 14.01.2019
Komentář: Naše dcera Sára se o minulém víkendu účastnila výuky snowboardingu na Weissově louce pod vedením instruktora Ondry.Byla velice nadšená.Ondro,děkujeme za hezký přístup,bylo vidět,že Vás ta práce baví a že ji děláte dobře.Netalovi

Jméno: Martin | Datum: 07.01.2019
Komentář: Strávili jsme 4 dny u Weissovy louky a každý den jsme na hodinu nechali naše dvě děti (4 a 7 let) v rukách instruktorů Dominika a Štěpána. Ten starší si velmi vylepšil styl, zatímco mladší se již během dvou hodin naučila sjet sama celou sjezdovku. Profesionální a zároveň velmi vstřícný přístup k dětem u obou instruktorů, byli jsme nad míru spokojeni!

Jméno: Bureš Libor | Datum: 06.01.2019
Komentář: Dnes jsme byli s dětma na Weissově louce. Kluci měli hodinu ve škole a moc se jim tam líbilo. Příjemný a profesionální přístup instruktorů. Po absolvování jedné lekce byli kluci schopni sami jezdit. Děkujeme Jitce a Michalovi. Opravdu jsme byli moc spokojeni. Přijedeme zas.

Jméno: Petr Přívozník | Datum: 06.03.2018
Komentář: Nejsem z těch, kteří píší recenze. V tomto případě dělám vyjímku. Již druhým rokem jsem využil možnost objednat si instruktora pro výcvik syna na snowboardu. Nebudu jmenovat, abych neurazil ostatní, protože si myslím, že se pan Klasna obklopil jenom tím nejlepším, jak jsem je za ty dva roky poznal. V dnešní době je strašně těžké sehnat kvalitní a zodpovědné lidi snad na všechny profese, proto gratuluji a přeji lyžařské škole vše nej. Těšíme se na příští rok.

Jméno: Jitka | Datum: 04.03.2018
Komentář: Šikovní instruktoři s dětmi udělali zázrak.

Jméno: Jana | Datum: 28.02.2018
Komentář: všichni moc milí a k dětem super profi a přátelský přístup )všude chválíme!!

Jméno: Jana | Datum: 28.02.2018
Komentář: všichni moc milí a k dětem super profi a přátelský přístup )všude chválíme!!

Jméno: Páníkovi | Datum: 09.02.2018
Komentář: Velké díky! Super školička a úžasní instruktoři. Synovi se lyžovaní moc líbilo a naučil se. Měli jsme velkou radost. Vřele doporučujem.

Jméno: Aleš | Datum: 19.01.2018
Komentář: Super přístup, instruktor Aleš naprosto vynikající. Děkuji moc. Budeme rádi dál využívat vašich služeb.

Jméno: Katka Tremlová | Datum: 03.01.2018
Komentář: Super lyžařská školička Tomík ve svých 4 letech po dvou hodinách s instruktorem sám zvládnul sjížddět sjezdovku na Javorný, což si myslím dost vypovídá o kvalitě instruktorů Díky

Jméno: Tomáš Hofman | Datum: 27.12.2017
Komentář: Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jméno: Míša Patíková | Datum: 27.12.2017
Komentář: Včerejší skvělá lekce pro mě a mého 6letého Stáňu byla naprosto super. Honza je naprosto úžasný, dokázal reagovat na naše rozdílné potřeby. Oba jsme si to moc užili a Stáňovo tiché, ale nadšené "juchúúú" při každém nástupu na vlek a rozjetí se dolů, je jasnou vizitkou . K mému překvapení chtěl po lekci jezdit dál a dál. Díky Honzo

Jméno: lenka kubenova | Datum: 16.12.2017
Komentář: super lidi skvely pristup parada dekujeme

Jméno: Laura Roufaeil | Datum: 18.03.2017
Komentář: Moc děkuji, Viktorka se naučila jezdit během několika lekcí, příští tok určitě pokračujeme.

Jméno: Dana | Datum: 13.03.2017
Komentář: Chtela bych se jeste jednou podekovat za skvely pristup k detem. Lyzarskou skolu jsem nasla na doporuceni z Hotelu Orea Horizont. Skola je vyjimecna svym individuelnim pristupem. Moje dvojcatka jezdili 4 dny a byli nadseni a nejenom to, hodne se naucili.
Diky za orgnanizaci panu Klasnovi a Instruktorum Evicce a Honzovi.
Pristi rok se vratime

Jméno: Veronika | Datum: 09.03.2017
Komentář: Všem mockrát děkuji za super přístup. Nečekal jsem že náš 4,5 letý Daník za čtyři lekce bude takto jezdit. Jste skvělý, těšíme se na příští rok, že to dotáhnem do konce. Vaši školu mohu jen e jen doporučit.
Velké díky.

Jméno: Ivana Friar | Datum: 03.03.2017
Komentář: První instruktor to měl na první hodině s naším 4,5letým Daníkem dosti těžké.. na druhé lekci jsme narazili na Patrika a stal se zázrak Je úžasný, malej si ho zamiloval, poslouchá ho a hodně rychle se vše naučil! Veliké díky a velké doporučení! Zkoušela jsem to samozřejmě zpočátku já sama, takže velice oceňuji tu trpělivost a ochotu! Moc děkuji!! A zase v neděli abych nezapomněla na Honzu, ten je taky skvělý!


Předchozí

Další

Copyright © 2011 - 2019 School4Fun